Team Standings

indoor

open

Event1st2nd3rd
OPEN Kvali Praha  Terrible Monkeys  Prague Devils  F.U.J.
OPEN Kvali Jihozápad  3SB C  Atrofované ruce A  PeaceEgg
OPEN Kvali Morava + VČ  Left Overs A  Left Overs B  BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A
OPEN 1. liga  PeaceEgg  Terrible Monkeys  F.U.J.
OPEN 2. liga  BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground)  Left Overs B  Dream Team
OPEN 3. liga  Terrible Monkeys B  SK Sporting - Kachny Příbram  Atrofované ruce B

women

Event1st2nd3rd
WOMEN Kvali Praha  F.U.J.  Terrible Monkeys A  Prague Devils
WOMEN Kvali Jihozápad  3SB A  SK Sporting - Kachny Příbram  PeaceEgg
WOMEN Kvali Morava + VČ  Východní blok A  Left Overs  BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground)
WOMEN 1. liga  Terrible Monkeys  F.U.J.  3SB
WOMEN 2. liga  PeaceEgg  Atrofované ruce  SK Sporting - Kachny Příbram

mixed

Event1st2nd3rd
MIX Kvali Jihozápad  3SB A  PeaceEgg A  Atrofované ruce A
MIX Kvali Morava + VČ  Chlupata Zaba  Rainbow Banana  Left Overs A
MIX Kvali Praha  Prague Devils A  F.U.J. A  Terrible Monkeys A
MIX 1. liga  Terrible Monkeys A  3SB A  Duranga
MIX 2. liga  PeaceEgg A  Dream Team A  Atrofované ruce A
MIX 3. liga  3SB B  Skydivers  BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B

U20 mixed

Event1st2nd3rd
U20 1. liga  3SB A  SK Sporting - Kachny Příbram A  Atrofované ruce
U20 Kvali Západ  PeaceEgg  3SB A  SK Sporting - Kachny Příbram A
U20 Kvali Východ  Východní blok A  Rainbow Banana A  Kapři

outdoor

mixed

Event1st2nd3rd
MIX Kvali Východ  Východní Blok  Left Overs  Rainbow Banana
MIX Kvali Západ  3SB  Terrible Monkeys  F.U.J.
MIX 1. liga  3SB  Terrible Monkeys  Východní Blok
MIX 2. liga  Poletíme  Left Overs B  3SB B
Final Four  3SB  Terrible Monkeys  Východní Blok

U20 open

Event1st2nd3rd
U20 Open  PeaceEgg  Atrofované ruce  Terrible Monkeys

U20 women

Event1st2nd3rd
U20 Women  Východní Blok  Kachny Příbram  PeaceEgg

beach women

Event1st2nd3rd
BEACH Women  3SB  Terrible Monkeys  Východní blok

beach mixed

Event1st2nd3rd
BEACH Mix  Terrible Monkeys  F.U.J.  Prague Devils