MIX Kvali-Z

Sat 25.5.2024 ČB - Sokolský ostrov

MIX Kvali Západ Skupina A
10:40 Field 1 Terrible Monkeys 14 - 13 3SB  Game play
10:40 Field 2 F.U.J. 15 - 14 PeaceEgg  Game play
13:20 Field 1 Terrible Monkeys 15 - 8 PeaceEgg  Game play
13:20 Field 2 F.U.J. 9 - 15 3SB  Game play
16:00 Field 1 Terrible Monkeys 15 - 7 F.U.J.  Game play
16:00 Field 2 3SB 15 - 12 PeaceEgg  Game play

Sat 25.5.2024 ČB - Sádky

MIX Kvali Západ Skupina B
09:00 Field 3 Atrofované Ruce 15 - 6 Terrible Monkeys B  Game play
09:00 Field 4 Prague Devils 15 - 5 Poletíme  Game play
11:20 Field 3 Atrofované Ruce 15 - 10 Poletíme  Game play
11:20 Field 4 Prague Devils 15 - 1 Terrible Monkeys B  Game play
14:40 Field 3 Atrofované Ruce 3 - 15 Prague Devils  Game play
14:40 Field 4 Terrible Monkeys B 9 - 10 Poletíme  Game play

Sat 25.5.2024 ČB - Sokolský ostrov

MIX Kvali Západ Skupina C
09:00 Field 1 Dream Team 15 - 9 PeaceEgg B  Game play

Sat 25.5.2024 ČB - Sádky

MIX Kvali Západ Skupina C
13:00 Field 3 3SB B 10 - 12 PeaceEgg B  Game play
16:20 Field 3 3SB B 8 - 15 Dream Team  Game play

Sat 25.5.2024 ČB - Sokolský ostrov

MIX Kvali Západ Quarterfinals
18:40 Field 1 F.U.J. 15 - 12 Atrofované Ruce  Game play
18:40 Field 2 PeaceEgg 11 - 15 Prague Devils  Game play

Sat 25.5.2024 ČB - Sádky

MIX Kvali Západ Quarterfinals
18:40 Field 3 Poletíme 15 - 8 PeaceEgg B  Game play
18:40 Field 4 Terrible Monkeys B 14 - 12 Dream Team  Game play

Sun 26.5.2024 ČB - Sokolský ostrov

MIX Kvali Západ Playoff 1-4
10:40 Field 1 Terrible Monkeys 15 - 8 Prague Devils  Game play
10:40 Field 2 3SB 15 - 9 F.U.J.  Game play
MIX Kvali Západ Playoff 1-4 Finals
14:00 Field 1 Terrible Monkeys 8 - 15 3SB  Game play
14:00 Field 2 Prague Devils 9 - 15 F.U.J.  Game play
MIX Kvali Západ Playoff 5-8
09:00 Field 1 Atrofované Ruce 14 - 7 Poletíme  Game play
09:00 Field 2 PeaceEgg 15 - 7 Terrible Monkeys B  Game play
MIX Kvali Západ Playoff 5-8 Finals
12:20 Field 1 Atrofované Ruce 9 - 15 PeaceEgg  Game play
12:20 Field 2 Poletíme 12 - 13 Terrible Monkeys B  Game play

Sun 26.5.2024 ČB - Sádky

MIX Kvali Západ Skupina 9-11
09:00 Field 3 PeaceEgg B 12 - 14 3SB B  Game play
11:20 Field 3 Dream Team 11 - 12 3SB B  Game play
13:40 Field 3 Dream Team 15 - 8 PeaceEgg B  Game play

Timezone: Europe/Prague. Local time: 21.7.2024 20:53


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version