U20 MČR

Sat 13.4.2024 Slatiňany

U20 Women Skupina X
09:00 Field 3 Poletíme 10 - 6 Prague Devils  Game play
09:55 Field 1 PeaceEgg 14 - 7 Atrofované ruce  Game play
11:45 Field 1 Východní Blok 15 - 4 Atrofované ruce  Game play
11:45 Field 2 PeaceEgg 15 - 4 Prague Devils  Game play
13:35 Field 1 Východní Blok 9 - 4 Poletíme  Game play
14:30 Field 1 Atrofované ruce 9 - 8 Prague Devils  Game play
16:20 Field 1 Východní Blok 14 - 4 Prague Devils  Game play
16:20 Field 2 PeaceEgg 15 - 2 Poletíme  Game play
18:10 Field 1 Východní Blok 14 - 11 PeaceEgg  Game play
19:05 Field 3 Poletíme 9 - 12 Atrofované ruce  Game play
U20 Women Skupina Y
09:55 Field 2 Kapři Ultimate 5 - 9 Východní Blok B  Game play
10:50 Field 1 3SB 12 - 9 Terrible Monkeys  Game play
12:40 Field 1 Kachny Příbram 15 - 3 Terrible Monkeys  Game play
12:40 Field 2 3SB 11 - 5 Východní Blok B  Game play
14:30 Field 2 Terrible Monkeys 11 - 3 Východní Blok B  Game play
15:25 Field 1 Kachny Příbram 15 - 0 Kapři Ultimate  Game play
17:15 Field 1 Kachny Příbram 15 - 0 Východní Blok B  Game play
17:15 Field 2 3SB 13 - 2 Kapři Ultimate  Game play
19:05 Field 1 Kachny Příbram 12 - 4 3SB  Game play
19:05 Field 2 Kapři Ultimate 0 - 15 Terrible Monkeys  Game play

Sun 14.4.2024 Slatiňany

U20 Women Pre-Quaters
09:00 Field 1 Poletíme 15 - 0 Kapři Ultimate  Game play
09:00 Field 2 Východní Blok B 1 - 15 Prague Devils  Game play
U20 Women Playoff 1-8
10:50 Field 1 PeaceEgg 13 - 4 Terrible Monkeys  Game play
10:50 Field 2 3SB 9 - 7 Atrofované ruce  Game play
11:45 Field 1 Východní Blok 12 - 6 Prague Devils  Game play
11:45 Field 2 Kachny Příbram 9 - 3 Poletíme  Game play
U20 Women Playoff 1-8 Semifinals
13:35 Field 1 Prague Devils 11 - 5 Atrofované ruce  Game play
13:35 Field 2 Terrible Monkeys 10 - 7 Poletíme  Game play
14:30 Field 2 Východní Blok 15 - 5 3SB  Game play
14:30 Field 3 PeaceEgg 5 - 9 Kachny Příbram  Game play
U20 Women Playoff 1-8 Finals
15:25 Field 2 Prague Devils 12 - 7 Terrible Monkeys  Game play
15:25 Field 3 Atrofované ruce 0 - 15 Poletíme  Game play
16:20 Field 1 Východní Blok 12 - 5 Kachny Příbram  Game play
16:20 Field 2 3SB 8 - 11 PeaceEgg  Game play
U20 Women Playoff 9-10
11:45 Field 3 Kapři Ultimate 4 - 7 Východní Blok B  Game play

Timezone: Europe/Prague. Local time: 21.7.2024 22:08


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version